Aktualności

Stracił panowanie nad BMW i wjechał w cmentarz

Data publikacji 02.08.2023

Kierujący BMW na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Wjechał w ogrodzenie cmentarza uszkadzając nagrobki. 24 latkowi nic się nie stało. Za spowodowanie zdarzenia został ukarany mandatem karnym. Apelujemy o ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

 Wczoraj wieczorem w Opolu Lubelskim doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem BMW na łuku drogi zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie cmentarza. Uszkodził również trzy nagrobki.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24 latek z gminy Karczmiska nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Na szczęście kierowcy nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Za spowodowanie zdarzenia został ukarany mandatem karnym w wysokości 1100 złotych.

Apelujemy do kierowców o uważną i ostrożną jazdę. Zmienne warunki atmosferyczne, opady deszczu powodują, że warunki na drodze są dużo trudniejsze, dlatego kierowcy powinni dostosować prędkość i technikę jazdy do aktualnej sytuacji na drodze.

 aspirant Katarzyna Bigos

  • biały samochód stojący na płycie nagrobka
  • biały samochód a obok niego płot metalowy
Powrót na górę strony